XVII Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i art brut (18 VIII 2022)

KOŻUCH Piotr
LOT 31
ID: 017031

KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA

Tytuł:Mężczyzna w czarnej marynarce
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:34 x 15 x 10 cm
Sygnowana na spodzie podstawy: "Kożuch Piotr | Paszyn 120"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Mariana Włosińskiego.