Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
GERLACH Eugeniusz
LOT 107 | ID: 018107 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kościół św. Wojciecha w Krakowie |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 55,5 x 62,5 cm 66 x 73 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E Gerlach" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |