Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
GERLACH Eugeniusz
LOT 108 | ID: 018010 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż górski |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 45 x 60 cm |
| Sygnowany p.d.: "EGerlach” | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1900 zł |