XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

GERLACH Eugeniusz
LOT 108
ID: 018010

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż górski
Technika:olej, płyta
Wymiary:45 x 60 cm
Sygnowany p.d.: "EGerlach”
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1900 zł