Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KOCHANOWSKI Janusz
LOT 105 | ID: 018105 |
KOCHANOWSKI Janusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Faktury nieba VI (1994) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 60 x 75 cm 70 x 85,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "JKOCHANOWSI 1994" Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1700 zł |