XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

KOCHANOWSKI Janusz
LOT 105
ID: 018105

KOCHANOWSKI Janusz BIOGRAFIA

Tytuł:Faktury nieba VI (1994)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:60 x 75 cm
70 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "JKOCHANOWSI 1994"
Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu.
Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:1700 zł