Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
MEHOFFER Józef
LOT 36 | ID: 018036 |
MEHOFFER Józef BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Okładka albumu Sztuka Polska. Malarstwo (1903) |
Technika: | litografia barwna, karton |
Wymiary: | 38 x 27,5 cm (w świetle passe-partout) 60 x 39 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany na płycie l.d.: "JÓZEF MEHOFFER | 1903" Widoczny ubytek w prawym górnym rogu. Grafika powstała na zamówienie wydawcy H. Altenberga we Lwowie w 1905 roku. |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena uzyskana: | 1200 zł |