Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
ORACZEWSKI Józef
LOT 93 | ID: 018093 |
ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Drzewa IX (1986) |
| Technika: | olej, technika własna, płótno |
| Wymiary: | 46 x 61,5 cm 56 x 71 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "KORACZ / 86" Na odwrocie metka autorska z opisem. Na całej powierzchni obrazu widoczne krakelury oraz pojedyncze ubytki farby. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 3000 - 5000 zł |