Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
ORACZEWSKI Józef
LOT 93 | ID: 018093 |
ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Drzewa IX (1986) |
Technika: | olej, technika własna, płótno |
Wymiary: | 46 x 61,5 cm 56 x 71 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "KORACZ / 86" Na odwrocie metka autorska z opisem. Na całej powierzchni obrazu widoczne krakelury oraz pojedyncze ubytki farby. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 3000 - 5000 zł |