Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
BEŁTOWSKI Juliusz Wojciech
LOT 6 | ID: 018006 |
BEŁTOWSKI Juliusz Wojciech BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Autoportret (1895) |
Technika: | drewno |
Wymiary: | 21 x 20 x 2,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany na przodzie: "Juliusz Bełtowski" Datowany na krawędzi: "189V" Opisany na odwrocie: "JB | XV/X 895" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 5000 - 7000 zł |