XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

BEŁTOWSKI Juliusz Wojciech
LOT 6
ID: 018006

BEŁTOWSKI Juliusz Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Autoportret (1895)
Technika:drewno
Wymiary:21 x 20 x 2,5 cm
Sygnowany na przodzie: "Juliusz Bełtowski"
Datowany na krawędzi: "189V"
Opisany na odwrocie: "JB | XV/X 895"
Estymacja:5000 - 7000 zł Sprzedaż poaukcyjna