XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

KRZYŻAK Mieczysław
LOT 33
ID: 018033

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta z dzieckiem (1934)
Technika:akwarela, papier
Wymiary:36,4 x 29,4 cm (w świetle passe-partout)
51 x 40,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Krzyżak 1934"
Estymacja:2000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna