Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
SERWIN-ORACKI Mieczysław
LOT 4 | ID: 018004 |
SERWIN-ORACKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z ogniskiem (1945) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 24 x 31 cm 39 x 46 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "m.oracki-serwin | Bochnia 1945" | |
| Cena wywoławcza: | 1600 zł |
| Cena uzyskana: | 1600 zł |