XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

SERWIN-ORACKI Mieczysław
LOT 4
ID: 018004

SERWIN-ORACKI Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z ogniskiem (1945)
Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 31 cm
39 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "m.oracki-serwin | Bochnia 1945"
Cena wywoławcza:1600 zł
Cena uzyskana:1600 zł