Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
SERWIN-ORACKI Mieczysław
LOT 4 | ID: 018004 |
SERWIN-ORACKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z ogniskiem (1945) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 24 x 31 cm 39 x 46 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "m.oracki-serwin | Bochnia 1945" |
Cena wywoławcza: | 1600 zł |
Cena uzyskana: | 1600 zł |