Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
BREITENWALD Roman
LOT 30 | ID: 018030 |
BREITENWALD Roman BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Partyzanci |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 50 x 69,5 cm 56 x 75,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "RBreitenwald" |
Cena wywoławcza: | 1600 zł |
Cena uzyskana: | 1600 zł |