XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

BREITENWALD Roman
LOT 30
ID: 018030

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Partyzanci
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 69,5 cm
56 x 75,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "RBreitenwald"
Cena wywoławcza:1600 zł
Cena uzyskana:1600 zł