Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
DZIEMAŃSKI Stanisław
LOT 59 | ID: 018059 |
DZIEMAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Hala Gąsienicowa |
| Technika: | akwarela, ołówek, karton naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 64,5 x 84 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "ST. DZIEMAŃSKI" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |
| Estymacja: | 3000 - 5000 zł |