Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
ROLICZ Stanisław
LOT 72 | ID: 018072 |
ROLICZ Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Fragment fasady domu kupca Speimanna z cyklu "Z ruin Gdańska" (1946) |
| Technika: | akwaforta, papier, edycja VIII/16 |
| Wymiary: | 37,7 x 24,1 cm (w świetle oprawy) 43,3 x 29,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "StRolicz 1946"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1000 - 1500 zł |