XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

ROLICZ Stanisław
LOT 72
ID: 018072

ROLICZ Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Fragment fasady domu kupca Speimanna z cyklu "Z ruin Gdańska" (1946)
Technika:akwaforta, papier, edycja VIII/16
Wymiary:37,7 x 24,1 cm (w świetle oprawy)
43,3 x 29,5 cm (z oprawą)
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "StRolicz 1946"
Estymacja:1000 - 1500 zł Sprzedaż poaukcyjna