XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

TERLECKI Stanisław
LOT 67
ID: 018067

TERLECKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Wiejska chata (1966)
Technika:akwarela, papier
Wymiary:21,5 x 31 cm (w świetle passe-partout)
37 x 45 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "St. Terlecki | 1966"
Estymacja:2000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna