Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KALETA Tadeusz
LOT 40 | ID: 018040 |
KALETA Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok na ul. Floriańską w Krakowie |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 25 cm 46,5 x 37,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "T. Kaleta" | |
| Cena wywoławcza: | 800 zł |
| Cena uzyskana: | 1800 zł |