Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
ZALESKI Teofil (Zalewski)
LOT 29 | ID: 018029 |
ZALESKI Teofil (Zalewski) BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Konie w zagrodzie (1879) |
| Technika: | tusz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 20,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout) 31,5 x 37 cm ( z oprawą) |
| Sygnowany monogramem i datowany p.d.: "18 TZ 79" Opisany ołówkiem śr.d.: "Żuków" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1000 zł |