Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 24 | ID: 018024 |
Tytuł: | Geniusz rozerwał kajdany/Sztuka wolna, rozkuta Polska (rysunek dwustronny) |
Technika: | kredka, papier |
Wymiary: | 33,9 x 21 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d. monogramem "WH" na stronie z kompozycją "Geniusz rozerwał kajdany" Opisany p.d.: "Geniusz rozerwał | kajdany" na stronie z kompozycją "Geniusz rozerwał kajdany" Sygnowany l.d. monogramem "WH" na stronie z kompozycją "Sztuka wolna, rozkuta Polska" Opisany p.d.: "Sztuka | wolna | rozkuta | Polska" oraz p.g.: "środek trypt" na stronie z kompozycją "Sztuka wolna, rozkuta Polska" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. Ta oraz inne prace Wastimila Hofmana są dostępne w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazów] |
Estymacja: | 2000 - 4000 zł |