XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

LOT 24
ID: 018024

Tytuł:Geniusz rozerwał kajdany/Sztuka wolna, rozkuta Polska (rysunek dwustronny)
Technika:kredka, papier
Wymiary:33,9 x 21 cm
Sygnowany p.d. monogramem "WH" na stronie z kompozycją "Geniusz rozerwał kajdany"
Opisany p.d.: "Geniusz rozerwał | kajdany" na stronie z kompozycją "Geniusz rozerwał kajdany"
Sygnowany l.d. monogramem "WH" na stronie z kompozycją "Sztuka wolna, rozkuta Polska"
Opisany p.d.: "Sztuka | wolna | rozkuta | Polska" oraz p.g.: "środek trypt" na stronie z kompozycją "Sztuka wolna, rozkuta Polska"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.
Estymacja:2000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna