XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

LOT 21
ID: 018021

Tytuł:Katedra św. Wita w Pradze (1937)
Technika:ołówek, papier
Wymiary:8,5 x 14 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "21/XII | WH 37"
Opisany śr.d.: "Z Bogiem Prago."

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.
Estymacja:2000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna