Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 19 | ID: 018019 |
| Tytuł: | Jesienny pejzaż z karmnikiem |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 122 x 61 cm 129 x 67,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman" Obraz składa się z dwóch osobnych płyt (74,8 x 61 cm; 47,2 x 61 cm). PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 18000 - 25000 zł |