XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

JÓZEFCZYK Zygmunt
LOT 2
ID: 018002

JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż ze strumieniem (1914)
Technika:olej, płótno
Wymiary:42 x 65,5 cm
50,5 x 73 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Zygmunt Józefczyk | 914"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej, drobne spękania malatury oraz zarysowania w lewym górnym rogu.
Estymacja:4000 - 6000 zł Sprzedaż poaukcyjna