XIX Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (27 IX 2022)

LOT 12
ID: 019012

Tytuł:Rotunda w Otwocku (2009)
Technika:tempera, akwarela, papier
Wymiary:42 x 27,5 cm
60 x 43,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2009 | E.DWURNIK"
Opisany l.d.: "ROTUNDA | OTWOCK"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Rotunda | w Otwocku", "25.04.-02.05. | 2009 | spis NR | 2126 | 42 x 27,5 cm"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "2374") oraz opis techniki.

Praca posiada certyfikat zakupu w galerii sztuki.
Cena uzyskana:8000 zł