XIX Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (27 IX 2022)

LOT 8
ID: 019008

Tytuł:Kraków - Barbakan (2008)
Technika:gwasz, tempera, akwarela, papier
Wymiary:46 x 55 cm
63 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "KRAKÓW E.DWURNIK 2008"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kraków-Barbakan", "21-22.XII.2008. | spis NR: 2063 | 46 x 55 cm"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "12227") oraz opis techniki.

Praca posiada autorski certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika.

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.
Cena uzyskana:16000 zł