XIX Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (27 IX 2022)

LOT 10
ID: 019010

Tytuł:Kraków - Wawel (2008)
Technika:gwasz, tempera, akwarela, papier
Wymiary:46 x 55 cm
63 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "E.DWURNIK 2008"
Opisany śr.d.: "WAWEL KRAKÓW"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kraków-Wawel", "20-21.XII.2008. | spis NR: 2062 | 46 x 55 cm"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "12226") oraz opis techniki.

Praca posiada autorski certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika.

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.
Estymacja:18000 - 25000 zł Sprzedaż poaukcyjna