XIX Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (27 IX 2022)

LOT 5
ID: 019005

Tytuł:Plac Trzech Krzyży (2008)
Technika:gwasz, tempera, akwarela, papier
Wymiary:46 x 55 cm
63 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "E.DWURNIK 2008"
Opisany śr.d.: "PL. 3-CH KRZYŻY"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Pl. 3-ch Krzyży", "spis NR: 2061 | 18-19.XII.2008. | 46 x 55 cm"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "12222") oraz opis techniki.

Praca posiada autorski certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika.

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.
Estymacja:18000 - 25000 zł Sprzedaż poaukcyjna