XIX Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (27 IX 2022)

LOT 1
ID: 019001

Tytuł:Żółty tulipan (2018)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
31 x 25,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "2018 E.DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2018 | E.DWURNIK"

Praca posiada certyfikat zakupu w galerii sztuki.
Estymacja:15000 - 20000 zł Sprzedaż poaukcyjna