Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na bid.kda.pl |
PRZEBINDOWSKI Artur
LOT 73 | ID: 020073 |
PRZEBINDOWSKI Artur BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Z cyklu "Kamienne Jezioro" (2002) |
Technika: | tempera, akryl, płótno |
Wymiary: | 55 x 61 cm 75,5 x 81,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "ARTUR PRZEBINDOWSKI 2002" Opisany na odwrocie: "Artur Przebindowski, 2002 | Z CYKLU: "KAMIENNE jezioro" Cykl prac "Kamienne jezioro" powstawał w latach 1999-2004. Jak podkreśla sam artysta, w swoim wyrazie nawiązywał m.in. do secesji. |
Cena wywoławcza: | 20000 zł |
Cena uzyskana: | 20000 zł |