Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na bid.kda.pl |
TRZEBIATOWSKI Janusz
LOT 77 | ID: 020077 |
TRZEBIATOWSKI Janusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pochylona (2000) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 120 x 92 cm 133,5 x 105 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "JT" Opisany na odwrocie: "JANUSZ | TRZEBIATOWSKI | 2000" Opisany na blejtramie: "POCHYLONA" Widoczne zarysowanie malatury w partii głowy postaci. PRACA NIEDOSTĘPNA | |