Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na bid.kda.pl |
LOT 6 | ID: 020006 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Odpoczynek ułana przy ognisku (1938) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 54,5 x 80 cm 69,5 x 94 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1938" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |