Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na bid.kda.pl |
LOT 5 | ID: 020005 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żołnierze napoleońscy w odwrocie (1935) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 30 x 41 cm 41,5 x 52,2 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1935" Widoczne drobne pęknięcia sklejki na całej powierzchni obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 13000 zł |
| Cena uzyskana: | 14000 zł |