XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 5
ID: 020005

Tytuł:Żołnierze napoleońscy w odwrocie (1935)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:30 x 41 cm
41,5 x 52,2 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1935"
Widoczne drobne pęknięcia sklejki na całej powierzchni obrazu.
Cena wywoławcza:13000 zł
Cena uzyskana:14000 zł