Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na bid.kda.pl |
ŚWIDER Michał
LOT 72 | ID: 020072 |
ŚWIDER Michał BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Córka Chilkiasza (2011) |
Technika: | technika własna, płótno |
Wymiary: | 75 x 100 cm 94 x 119 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Świder" Opisany l.g.: "FILIA CHELCIAE" Opisany na odwrocie: "FILIA HELCIAE | ("CÓRKA CHILKIASZA") | MMXI | Michał Świder | tech. własna | 75 x 100 cm" Na odwrocie pieczęć autorska Michała Świdra. REKORD SPRZEDAŻY NA RYNKU SZTUKI |
Cena wywoławcza: | 49000 zł |
Cena uzyskana: | 50000 zł |