XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

ŚWIDER Michał
LOT 72
ID: 020072

ŚWIDER Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Córka Chilkiasza (2011)
Technika:technika własna, płótno
Wymiary:75 x 100 cm
94 x 119 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Świder"
Opisany l.g.: "FILIA CHELCIAE"
Opisany na odwrocie: "FILIA HELCIAE | ("CÓRKA CHILKIASZA") | MMXI | Michał Świder | tech. własna | 75 x 100 cm"
Na odwrocie pieczęć autorska Michała Świdra.

REKORD SPRZEDAŻY NA RYNKU SZTUKI

Cena wywoławcza:49000 zł
Cena uzyskana:50000 zł