XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

WYGRZYWALSKI Feliks Michał
LOT 12
ID: 020012

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Na pustyni
Technika:olej, płótno
Wymiary:54 x 75 cm
71,5 x 93,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "F.M. Wygrzywalski senior"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.
Cena wywoławcza:8000 zł
Cena uzyskana:8500 zł