XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

ZAKRZEWSKI Roman
LOT 69
ID: 020069

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety w błękitnym szalu (2009)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
117 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany l.g.: "‧ RZ ‧ | ‧ 09 ‧"
Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 2009 ‧ OLEJ ‧"
Cena wywoławcza:39000 zł
Cena uzyskana:41000 zł