Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na bid.kda.pl |
GIBIŃSKI Stanisław
LOT 28 | ID: 020028 |
GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ognisko |
| Technika: | akwarela, gwasz, karton naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 50 x 69,5 cm 65 x 85 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S. Gibiński" Widoczne pożółknięcie papieru. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |