XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

GIBIŃSKI Stanisław
LOT 28
ID: 020028

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Ognisko
Technika:akwarela, gwasz, karton naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 69,5 cm
65 x 85 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Gibiński"
Widoczne pożółknięcie papieru.