XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

GIEROWSKI Stefan
LOT 65
ID: 020065

GIEROWSKI Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Bez tytułu (1974)
Technika:akwarela, karton
Wymiary:50 x 30,7 cm
69 x 48 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "SGierowski | 74"
Cena wywoławcza:25000 zł
Cena uzyskana:44000 zł