Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na bid.kda.pl |
RYBKOWSKI Tadeusz
LOT 7 | ID: 020007 |
RYBKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wieczorne spotkanie (1887) |
Technika: | olej, płótno dublowane |
Wymiary: | 42,5 x 87 cm 55 x 99 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Tadeusz Rybkowski | 1887" Obraz po konserwacji. Więcej o obrazie Tadeusza Rybkowskiego w artykule na blogu [ZOBACZ] |
Cena wywoławcza: | 25000 zł |
Cena uzyskana: | 35000 zł |