XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

RYBKOWSKI Tadeusz
LOT 7
ID: 020007

RYBKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Wieczorne spotkanie (1887)
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:42,5 x 87 cm
55 x 99 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Tadeusz Rybkowski | 1887"
Obraz po konserwacji.

Więcej o obrazie Tadeusza Rybkowskiego w artykule na blogu [ZOBACZ]

Cena wywoławcza:25000 zł
Cena uzyskana:35000 zł