XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 34
ID: 020034

Tytuł:Sen (1968)
Technika:olej, płótno
Wymiary:40 x 60 cm
Sygnowany i datowany l.śr.: "Wlastimil Hofman 1968"