Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
LENICA Alfred
LOT 52 | ID: 021052 |
LENICA Alfred BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Martwa natura z wazą i jabłkami (1943) |
Technika: | gwasz, ołówek, papier |
Wymiary: | 27,5 x 36 cm (w świetle passe-partout) 46 x 54,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany ołówkiem p.g.: "Lenica | 43" Sygnowany ołówkiem p.d.: "Lenica" PRACA NIEDOSTĘPNA |