XXI Aukcja Dzieł Sztuki

15 grudnia (czwartek) 2022 - godz. 19.00

5-15 grudnia 2022, godz. 10.00-18.00

LENICA Alfred

LENICA Alfred
LOT 52
ID: 021052

LENICA Alfred BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z wazą i jabłkami (1943)
Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:27,5 x 36 cm (w świetle passe-partout)
46 x 54,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem p.g.: "Lenica | 43"
Sygnowany ołówkiem p.d.: "Lenica"