Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
POLICHT Henryk
LOT 27 | ID: 021027 |
POLICHT Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż ze stogami (1921) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 33,5 x 48,7 cm 45 x 60,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "H. POLICHT. | .1921." Na odwrocie pieczątka krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. Ubytki malatury widoczne na narożach podłoża. | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 3400 zł |