XXI Aukcja Dzieł Sztuki

15 grudnia (czwartek) 2022 - godz. 19.00

5-15 grudnia 2022, godz. 10.00-18.00

TRZEBIATOWSKI Janusz

TRZEBIATOWSKI Janusz
LOT 59
ID: 021059

TRZEBIATOWSKI Janusz BIOGRAFIA

Tytuł:Leśny staw (1969)
Technika:olej, płótno
Wymiary:75 x 50 cm
91 x 66 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "TRZEBIATOWSKI 69"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]